Вас вітає інтернет-магазин MatrasWOW.  

З 2018 року MatrasWOW спеціалізується на допомозі клієнтам знайти комфортний нічний відпочинок, продаючи високоякісні матраци за доступними цінами. Людина може купувати матрац лише раз на 7-10 років, і ми хочемо переконатися, що Ви купите правильний та якісний матрац для свого сну.

Mattress consultation online or on site? | Swissflex

Ми пропонуємо якісні брендові матраци для будь-якого цінового діапазону та рівня комфорту з гарантією від виробника до 18 місяців. Ми пропонуємо товари найвищої якості таких брендів, як Viall, FamilySleep.
Ми робимо покупки максимально легкими, простими та дружніми, маючи великий вибір матраців. Ми надамо Вам всю необхідну інформацію про модель та характеристики вашого майбутнього матрацу.
Окрім чудових пропозицій на матраци, ми — Ваш надійний партнер у покупці подушок, наматрацників, аксесуарів для зберігання футонів та топерів.
Швидкість та якість доставки – гарантуємо!
Відправлення матрацу поштовою службою відбувається протягом 1-2 робочих днів з моменту оформлення вашого замовлення.
Хороший сон — ключова складова здорового способу життя, позитивно впливає на роботу серця, збільшує концентрацію уваги, поліпшує настрій і самопочуття, знижує ризик різних захворювань і рівень стресу. Хороший сон – це наше психічне благополуччя.